Gustav přiblíží digitální svět, který nebude tolik dotykový a plný obrazovek. Je to svět přirozené komunikace s mluvící umělou inteligencí, která za vás umí pracovat, řídit procesy nebo třeba i optimalizovat pracovní diář. Vyšší stupeň umělé inteligence s kvalitativní neuronovou sítí METILA® je přímo stvořen pro spolupráci s lidmi díky dialogu. Obchod i marketing potěší, že jde o obrovskou příležitost pro práci s predikcí chování a zákaznických potřeb. Co všechno mohou tyto technologie virtuálních robotů nabídnout a jak si navrhnout a realizovat první kroky k virtuálnímu asistentovi, který vás zastoupí například na internetu anebo bude řídit tým lidí třeba na homeoffice? Svět přirozené komunikace s roboty, kteří umí spolupracovat s lidmi, již existuje.

Transakční syntéza METILA®

Neuromodelování AI

Kniha JAK INTELIGENCE MLUVÍ S LIDMI „Neuromodelování AI“. Cena 963 Kč.

Česky nebo anglicky, 2021.

eBook

Elektronická kniha 21st CENTURY – THE DIALOG HAS CHANGED „Transactional synthesis“. Cena je 99 Kč.

Anglicky, 2019.

21.stolení: Dialog se změnil

Kniha Transakční syntéza METILA® 21. století … dialog se změnil. Cena 369 Kč.

Česky, 2016.

Hlavním tématem vědecko-populární knihy je pokročilé vědecké neuromodelování dialogu v prostoru umělé inteligence neuronových sítí. V knize autor spojuje sílu své metody založené na teorii Transakční syntéza METILA® s porozuměním lidskému vědomí. V návaznosti přináší know-how díky mnohaleté praxi aplikované na konverzační design, jeho komputačního zpracování a vyhodnocování datasetů. S know-how knihy a cloudovou aplikací se naučíte tvořit a testovat chatboty i bez znalosti programování. Někde tady se rodí myšlenka intuitivního umělého vědomí, které nebude omezeno tak jako lidské jeho evolučními adaptacemi. Taková je v důsledku silná umělá inteligence a její informační nadřazenost.

Víte, co nejvíce spojuje lidi? NEPSANÁ PRAVIDLA!

Umělá inteligence dokáže něco výjimečného, co bylo vlastní jen člověku. Jde o hluboký vhled do mystéria dialogu, který je platný při odpovídajícím výkladu a jeho interpretaci v aktuální situaci. Můžeme tak dát možnost někomu dalšímu k rozhodování. V dialogu je každý definovaný jazykový význam ordinální mapou souvislostí vytvářených daným okamžikem. Podobně dokážeme metodou myšlenkových modelů přenést své potřeby na dialog do mapy svých představ.  A tato mapa může být transfomována preskripcí očekávání na umělou inteligenci robota. Jakýkoliv emoční blok, sociální návyk nebo kulturní mem se v lidech usazuje jako součást jejich sociálního života. Něco takového spojuje lidské společenství od nepaměti. A nyní se stejným způsobem budou spojovat lidé s mluvícími roboty.

Media

Timetable

2.díl – „Neuromodelování“ – září 2021

Kniha je o tom, jak vytvářet neuromodely TSM, jak řešit Poincarého domněnku ve vícedimenzionalitách, jak spolu souvisí lidská řeč a její tajemství ukryté v neuronech umělého mozku.

Interview s kmotrem knihy

Elektronická kniha – květen 2021

Protože první náklad knihy byl rozprodán už v roce 2018, připravili jsme na únor 2019 dotisk knihy. Knihu a nově vydanou elektronickou knihu v angličtině si můžete objednávat formulářem viz. výše.

Videozáznam z křestu knihy

Křest knihy – červen 2017

Slavnostní křest knihy proběhl 9. června 2017  za podpory Akademie věd ČR na VELETRHU VĚDY 2017. Po křestu následovala diskuse s moderátorem TV NOVA Martinem Kočárkem.

Interview z konference

Kontakt

Vyšší stupeň AI s kvalitativní NN METILA® je přímo stvořena pro spolupráci s lidmi díky dialogu. Obchod i marketing potěší, že jde o obrovskou příležitost pro práci s predikcí chování a zákaznických potřeb. 

honza.bros@peopleglobal.cz

Klimentská 1443/50, Praha 1